Apie mus

 

Nuo pat pirmos dienos esame išsikėlę tikslą – dirbti ir kurti kokybiškai, siekiant pačių aukščiausių rezultatų. Esame pamišę dėl šiuolaikiškos, kokybiškos architektūros ir dizaino. Šių dalykų neatsiejame nuo šiuolaikiškos gyvensenos, šiuolaikiško komforto, tvarumo ir vertės kūrimo. Neapsiribojame moderniais fasadais ir blizgančiais interjerais. Siekiame, kad mūsų sukurta aplinka perkeltų Jus į naują – kokybiškesnį gyvenimo lygį.

Dirbdami su verslo projektais, siekiame, kad mūsų sukurti projektai maksimaliai prisidėtų prie verslo strateginių tikslų. Darome viską, kad mūsų sukurta verslo aplinka taptu dar vienu įrankiu verslo sėkmei ir darbuotojų gerovei kurti.

Tikime ir skatiname išnaudoti kokybiškos architektūros galią ir jos kuriamą vertę. Žinome, kaip tą reikia daryti.

Rytis Kaminskas

Rytis architektūrinio projektavimo srityje dirba jau 15 metų. Iki studijos įkūrimo, 2011 metais, Rytis dirbo keliuose architektūros biuruose ir sukaupė didelę profesinę patirtį, projektuojant įvairaus dydžio ir paskirties objektus.

Nuo 2010 metų ypatingą dėmesį skyrė pasyvių ir energetiškai efektyvių namų projektavimo žinių gilinimui. Rytis yra sertifikuotas pasyvių namų projektuotojas (Passive House Institut). Kartu su kolegomis suprojektavo vieną iš sertifikuotų pasyvių namų Lietuvoje. Šiuo metu projektuoja tik energetiškai efektyvius ir aukščiausius komforto kriterijus atitinkančius namus.

Rytis turi didelę patirtį ir interjerų projektavimo srityje. Rytis kartu su kolegomis kuria pagrindinę projektų idėją ir gilinasi į inžinerinę, ir technologinę dalis, kad būtų užtikrinti šiuolaikiškam pastatui būtini komforto kriterijai. Aktyviai dalyvauja prižiūrint projektų įgyvendinimą, užtikrina precizišką išpildymą ir kontrolę visuose darbų etapuose.

 

 

Erika Rodaitė Kaminskienė

Erika turi 15 metų patirtį interjero projektavime. Yra suprojektavusi daugiau nei 100 gyvenamųjų, visuomeninių ir biuro patalpų interjerų.

2010 m. ir 2011 m.  kurti projektai nominuoti ir apdovanoti Metų interjero konkursuose.

Erika turi didelę patirtį ir kontaktų tinklą, sukauptą dirbant su žymiausiais baldų ir interjero apdailos medžiagų gamintojais ir tiekėjais. Erika kiekvienais metais dalyvauja tarptautinėse baldų ir interjero parodose.

Paskutiniu metu daug dėmesio skiria vaikų kambario interjerams, profesionaliam išpildymui ir vaiko ugdymo poveikiui.