UNISON Beauty Lab 1

16 metų. Toks metų ratas apsisuko ir grįžome prie projekto atnaujinimo, kurį kūrėme ir įrengėme 2007 metais. Ir tai jau penktas UNISON salonas, kuriam kūrėme interjerą.

Dirbdami su kitais UNISON projektais tobulinome daugelį dalykų ir kartu su salono savininkais esame atradę ne tik gerai veikiančius, pasiteisinusius sprendimus, bet ir vis dar tobulintinus. Tą nuolatinio gerinimo procesą tęsėme ir šiame projekte.

Aišku, mes, kaip visada, bandėme eiti dar toliau ir drąsiau, bet verslo interjerai yra pragmatiški ir rizikos laipsnis turi būti labai gerai pasvertas. Dėl to bendrai sutarę pasirinkome aukso vidurį ir nešokiruodami klientų ir darbuotojų, palikome gerai veikusią funkcinę schemą. Klientų funkcinės – planinės erdvės išliko mažai pakitusios, tik pasipildė naujais dalykais, padidėjo laukimo – poilsio zona, padaugėjo kirpėjų kėdžių, plaukų plovimo vietų. Daugiau pokyčių padarėme darbuotojams. Jiems gerokai pagerinome pagalbines patalpas ir sukūrėme daugiau patogumo kasdieniame darbe, praplėtėme prekybos zoną, perprojektavimo recepciją. Bet iš esmės, visi pamėgę šį saloną po remonto darbų grįžo lyg ir į tą patį, bet tuo pačiu ir į kitą saloną. Atsinaujinusį savo apdailos medžiagomis, estetika, stilistika, apšvietimu, baldais, aksesuarais. Girdėjome ir tokių komentarų, kad norisi kuo daugiau klientų, kad kuo ilgiau pabūčiau darbe! Vadinasi, dirbti čia tapo maloniau.

Bandėme su mažiau padaryti daugiau. Šis kelias mums yra labai įdomus, verčiantis daug galvoti ir ieškoti. Paleisti plaukai ir suvaržymo nebuvimas ne visada duoda geriausius ir įdomiausius sprendimus. Daugiau džiaugsmo ir pasididžiavimo, kai su tam tikrais apribojimais pavyksta pasiekti gerą rezultatą tiek klientui, tiek lankytojams. Palikti tai, kas yra verta ir vertinga, taupyti finansus ir kitus resursus, o pakeisti ir papildyti tik tai, kas būtina ir kas iš esmės pagerina kokybę. To ir siekėme šiame projekte. Rezultatas džiugina, salonas veikia, visi laimingi ir patenkinti. Užeikit ir Jūs.

Adresas: Laisvės al. 9, Kaunas

Plotas: 152 m²

Projektavimo metai: 2022

Architektai: Erika Rodaitė – Kaminskienė, Rytis Kaminskas

Fotografas: Norbert Tukaj